Image

Venüs Silver Serisi

Venüs'ün 2,5 Bar üstünde çalışabilecek şebeke basıncı ile çalışan su arıtma modeli

NEDEN VENÜS SU ARITMA ?

Venüs su arıtma sistemleri ofis- teknik servis,çağrı merkezi konusunda tecrübeli firmalara bayilik vermektedir. Sürekli olarak bayilerine eğitim semineri verir Yetkisiz kişilere kesinlikle montaj bayilik servis yaptırmaz tüm ürünlerini karekod sistemiyle takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti esas alınıp bayii yetkili servis konusunda proplem oluşmaması için KATI kurallara sahip yaptırım uygulayan tek markadır.

Venüs su arıtma cihazında en ufak parçasından en büyük parçasına kadar ilk çıktığı hammadde ve son kullanıcı siz mutfağınıza kadar bir çok kontrol den geçer sürekli olarak içerisinde kullanılan tüm ürünlerin testini yapar yaptırır belirli periyodlarda sağlık bakanlığına bağlı kurumlardan analiz raporları alır. Ürünlerinde maliyet hesabı şartlar doğrultusunda arka planda tutarak uzun ömürlülük verimlilik vede müşteri memnuniyeti esaslarına göre işleyen sisteme sahiptir.

Venüs su arıtma sistemleri sizi sarf malzeme maliyetleri konusunda yormaz sarf malzemelerinde hem yüksek kalite hem minimum maliyette tutmak için sürekli araştırmalar yapar, Venüs su arıtma bayileri sizi filtre değişimi için filtre ömür süresini minimum 1 yıl (365 gün) tutmaktadır daha erken oluşacak süreçte tüm maliyetini garanti kapsamında karşılar Ürünleri sarf malzemeleri ve doğal afetler hariç 2 yıl yerinde servis vererek garanti kapsamında karşılar su arıtma sisteminde ilk defa ek garanti sürecini servislerinin vermesini destekleyen tek firmadır.

Venüs su arıtma sadece doğada çözünebilme özelliğine sahip meteryallerden oluşmaktadır ürünlerinde doğada bulunan maddelerden oluşturmak için arge yatırımları yapar kesinlikle sağlığa zararlı maddeleri kendisinde barındırmaz.

 

 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatımız,

 

 

1.490,00 TL 

12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre (NSF)
12” Inline GAC Karbon Kartuş Filtre (UDF) (NSF)
12” Inline Block Karbon Filtre (CTO) (NSF)
10” Inline Coconut Post Karbon   (NSF)
80 GPD Venüs Platinum Membran (NSF)
2.2 Galon Metal Basınç Denge Tankı (NSF)
304 Lux Krom Musluk ( NSF )
3/8” Metal Küresel Vana

 

2 Yıl Garanti Belgesi

Yerinde Servis

2.5 Bar Altında Verimli Çalışamaz