Sık Sorulan Sorular

Venüs su arıtma sistemleri tamamen yerli ortaklar ve yerli üreticiden oluşan su arıtma sistemlerini kendisine meslek edinmiş,  üretim montaj servis konusunda yıllarca su arıtma konusunda tecrübe yapmış kişilerden oluşmaktadır tescilli markadır tüm ürünleri patentlidir.

Venüs su arıtma sistemleri türkiyede esli su arıtma a.ş Antalya tesislerinde arge, marka, üretim, e surekli sermaye yatırımı yapan vede dünya standartlarında üretim yapmak için kurulmuş binlerce kişiye dolaylı ve direk olarak istihdam eden türkiyenin en büyük su arıtma üretim tesislerinde üretilmektedir

Venüs su arıtma sistemleri ofis- teknik servis,çağrı merkezi konusunda tecrübeli firmalara bayilik vermektedir. Sürekli olarak bayilerine eğitim semineri verir Yetkisiz kişilere kesinlikle montaj bayilik servis yaptırmaz tüm ürünlerini karekod sistemiyle takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti esas alınıp bayii yetkili servis konusunda proplem oluşmaması için KATI kurallara sahip yaptırım uygulayan tek markadır.

Venüs su arıtma cihazında en ufak parçasından en büyük parçasına kadar ilk çıktığı hammadde ve son kullanıcı siz mutfağınıza kadar bir çok kontrol den geçer sürekli olarak içerisinde kullanılan tüm ürünlerin testini yapar yaptırır belirli periyodlarda sağlık bakanlığına bağlı kurumlardan analiz raporları alır. Ürünlerinde maliyet hesabı şartlar doğrultusunda arka planda tutarak uzun ömürlülük verimlilik vede müşteri memnuniyeti esaslarına göre işleyen sisteme sahiptir.

Venüs su arıtma sistemleri sizi sarf malzeme maliyetleri konusunda yormaz sarf malzemelerinde hem yüksek kalite hem minimum maliyette tutmak için sürekli araştırmalar yapar, Venüs su arıtma bayileri sizi filtre değişimi için filtre ömür süresini minimum 1 yıl (365 gün) tutmaktadır daha erken oluşacak süreçte tüm maliyetini garanti kapsamında karşılar Ürünleri sarf malzemeleri ve doğal afetler hariç 2 yıl yerinde servis vererek garanti kapsamında karşılar su arıtma sisteminde ilk defa ek garanti sürecini servislerinin vermesini destekleyen tek firmadır.

Venüs su arıtma sistemleri tüm aile bireylerine hitap eder fiyatlarını beyaz eşya endeksinde tutar her bireyin alabilmesi kalite servis konusunda taviz vermeden makul fiyatta tutmaya çalışır Venüs su arıtma sistemini aldığınızda sadece arıtma sistemi değil hizmet kalitenin ilk ve son noktasına kadar kaliteli bir yapılaşma satın alırsınız.

NSF belgesine dikkat çeken NSF Ortadoğu Genel Direktörü Christian Kurdy, arıtma cihazlarının önemini vurgulayarak "1944 yılında kurulan NSF International, insan sağlığını ve çevreyi küresel ölçekte koruma ve geliştirme taahhüdünde bulunuyor.Halk sağlığı ve çevre için standart geliştirme, ürün sertifikası, test, denetim, eğitim ve risk yönetimi sağlayan bağımsız bir kuruluş olan NSF, düzenli ve sürekli kontroller sağlıyor. NSF belgesine sahip olmayan cihazlar konusunda tüketicileri dikkatli olmaya çağırıyorum" dedi.