Hakkımızda

VENÜS SU ARITMA NEDİR?

Venüs su arıtma sistemleri tamamen yerli ortaklar ve yerli üreticiden oluşan, su arıtma sistemlerini kendisine meslek edinmiş,  üretim, montaj servis konusunda yıllarca su arıtma konusunda tecrübe yapmış kişilerden oluşmaktadır. Tescilli markadır, tüm ürünleri patentlidir.

VENÜS SU ARITMA NEREDE ÜRETİLİYOR?

Venüs Su Arıtma Sistemleri Esli Su Arıtma A.Ş tarafından Antalya tesislerinde üretilmektedir. Esli Su Arıtma A.Ş, arge, marka, üretim, ve surekli sermaye yatırımları ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

NEDEN VENÜS SU ARITMA?

Venüs Su Arıtma Sistemleri ofis- teknik servis,çağrı merkezi konusunda yeterli firmalara bayilik vermektedir. Periyodik olarak bayii ve servis ağını denetler ve eğitimler ile desteklemektedir. Su arıtması üzerine Yeterince bilgi ve deneyimi olmayan  kişilere kesinlikle montaj ve bayilik açmaz. Tüm ürünlerini seri numara sistemiyle takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti esas alınıp bayii yetkili servis konusunda proplem oluşmaması adına katı kurallara sahip, yaptırım uygulayan tek markadır.

VENÜS SU ARITMA CİHAZININ FARKI NE ?

Venüs Su Arıtma cihazında en ufak parçasından en büyük parçasına kadar ilk çıktığı hammadde ve son kullanıcı sizlerin mutfağına ulaşana kadar bir çok kontrolden geçer. Sürekli olarak içerisinde kullanılan tüm ürünlerin testini yapar, Belirli periyodlarda Sağlık Bakanlığına bağlı kurumlardan analiz raporları alır.

VENÜS SU ARITMA GARANTİ

Venüs Su Arıtma Sistemleri sizlere hem yüksek kalite ürün hem de ekonomik olarak uygun cihazlar üretmek için sürekli AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Venüs su arıtma bayileri sizi filtre değişimi için filtre ömür süresini minimum 1 yıl (365 gün) tutmaktadır. Daha erken oluşacak süreçte tüm maliyetini garanti kapsamında karşılar. Ürünleri sarf malzemeleri ve doğal afetler hariç 2 yıl yerinde servis vererek garanti kapsamında karşılar. Su arıtma sisteminde ilk defa ek garanti sürecini servislerinin vermesini destekleyen tek firmadır.

VENÜS SU ARITMA SAĞLIĞINIZI DÜŞÜNÜR.

Tüm parçaları NSF belgeli ürünler kullanılmıştır, tüm parçaları su arıtma sektöründe dünyaca ünlü markaların ürünlerinden bir araya getirilmiştir.

VENÜS SU ARITMA PAHALI MI?

Venüs Su Arıtma Sistemleri tüm aile bireylerine hitap eder. Fiyatlarını beyaz eşya endeksinde tutar. Her bireyin sağlıklı ve lezzetli su içebilmesi, layıkıyla hizmet alabilmesini hedefler. Servis konusunda taviz vermeden makul fiyatta tutmaya çalışır.