Image

Venüs Gold Serisi

Venüs su arıtma sistemleri tamamen yerli ortaklar ve yerli üreticiden oluşan su arıtma sistemlerini kendisine meslek edinmiş, üretim montaj servis konusunda yıllarca su arıtma konusunda tecrübe yapmış kişilerden oluşmaktadır ve tescilli markadır.

Venüs Gold

 

 

Su arıtma sistemimiz 5 filitre grubundan oluşur

Elektrikli ve elektriksiz çalışma sistemi mevcuttur 24 wolt dur

filitreler deposu musluğu tüm parçaları NSF belgelidir.

2 yıl sanayi bakanlığı onaylı garanti belgesi vardır.

Tüm ürünler 8 bar su kaçağı testine tabi tutulur.

Kalite standart belgeleri kurumsal/kalite sayfasında mevcuttur.

Montaj kurulum dahildir.

 Montajsız ve servissiz ürün satışımız bulunmaktadır.

Montaj ve %18 kdv dahil

Tavsiye Edilen Satış Fiyatımız

Fiyatı: 1790 TL

 

NEDEN VENÜS SU ARITMA ?

Venüs su arıtma sistemleri ofis- teknik servis,çağrı merkezi konusunda tecrübeli firmalara bayilik vermektedir. Sürekli olarak bayilerine eğitim semineri verir Yetkisiz kişilere kesinlikle montaj bayilik servis yaptırmaz tüm ürünlerini karekod sistemiyle takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti esas alınıp bayii yetkili servis konusunda proplem oluşmaması için KATI kurallara sahip yaptırım uygulayan tek markadır.

Venüs su arıtma cihazında en ufak parçasından en büyük parçasına kadar ilk çıktığı hammadde ve son kullanıcı siz mutfağınıza kadar bir çok kontrol den geçer sürekli olarak içerisinde kullanılan tüm ürünlerin testini yapar yaptırır belirli periyodlarda sağlık bakanlığına bağlı kurumlardan analiz raporları alır. Ürünlerinde maliyet hesabı şartlar doğrultusunda arka planda tutarak uzun ömürlülük verimlilik vede müşteri memnuniyeti esaslarına göre işleyen sisteme sahiptir.

Venüs su arıtma sistemleri sizi sarf malzeme maliyetleri konusunda yormaz sarf malzemelerinde hem yüksek kalite hem minimum maliyette tutmak için sürekli araştırmalar yapar, Venüs su arıtma bayileri sizi filtre değişimi için filtre ömür süresini minimum 1 yıl (365 gün) tutmaktadır daha erken oluşacak süreçte tüm maliyetini garanti kapsamında karşılar Ürünleri sarf malzemeleri ve doğal afetler hariç 2 yıl yerinde servis vererek garanti kapsamında karşılar su arıtma sisteminde ilk defa ek garanti sürecini servislerinin vermesini destekleyen tek firmadır.

Venüs su arıtma sadece doğada çözünebilme özelliğine sahip meteryallerden oluşmaktadır ürünlerinde doğada bulunan maddelerden oluşturmak için arge yatırımları yapar kesinlikle sağlığa zararlı maddeleri kendisinde barındırmaz.

 

 

 

12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre (NSF)
12” Inline GAC Karbon Kartuş Filtre (UDF) (NSF)
12” Inline Block Karbon Filtre (CTO) (NSF)
10” Inline Coconut Post Karbon   (NSF)
80 GPD Venüs Platinum Membran (NSF)
2.2 Galon Metal Basınç Denge Tankı (NSF)
304 Lux Krom Musluk ( NSF )
3/8” Metal Küresel Vana

24 W ADAPTÖR 

24 W Ultra sessiz pompa

2 Yıl garanti belgesi

Venüs